ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki

Mark Twain

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Oldham traci sponsorów z powodu Evansa

Oldham traci sponsorów z powodu Evansa

Nando nie będzie już sponsorem Oldham Athletic, jeżeli klub sfinalizuje umowę z Chedem Evansem, który został skazany za gwałt.

Wcześniej taką samą deklarację złożyli inni sponsorzy klubu, w tym Verlin Rainwater Solutions, Zen Office, Mecca Bingo.

Nando dotychczas sponsorował nagrody dla fanów klubu, jednak ogłosił na swoim Twitterze, że zakończy się jego związek z pierwszoligowym klubem z powodu kontrowersji wokół Evansa.

Transfer Evansa do Oldham zostanie potwierdzony w czwartek, według doniesień mediów ustalenia obejmują dwu i pół letni kontrakt, przy zarobkach 2 500 funtów na tydzień.

Ponad 60 000 osób podpisało petycję wzywającą Oldham by nie podpisać umowy, jednak działacze i politycy wyrazili sprzeciw wobec niej sprzeciw.

Tymczasem przeciw-petycja wzywająca by dać piłkarzowi drugą szansę przyciągnęła ponad 2 000 podpisów, a niektórzy sponsorzy również potwierdzili, że powinien otrzymać drugą szansę. 

Evans został skazany w kwietniu 2012 roku na pięć lat pozbawienia wolności za zgwałcenie kobiety w Rhyl w Północnej Walii i został zwolniony z więzienia w październiku po odbyciu połowy wyroku.

źródło: www.sportindustry.biz

Powrót do archiwum