ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Bez reklamy świat, jaki znamy nie mógłby funkcjonować - a jeśli już, to na pewno nie w taki chaotyczny, często absurdalny, trudny do zrozumienia sposób...

Peter Mayle

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Oldham traci sponsorów z powodu Evansa

Oldham traci sponsorów z powodu Evansa

Nando nie będzie już sponsorem Oldham Athletic, jeżeli klub sfinalizuje umowę z Chedem Evansem, który został skazany za gwałt.

Wcześniej taką samą deklarację złożyli inni sponsorzy klubu, w tym Verlin Rainwater Solutions, Zen Office, Mecca Bingo.

Nando dotychczas sponsorował nagrody dla fanów klubu, jednak ogłosił na swoim Twitterze, że zakończy się jego związek z pierwszoligowym klubem z powodu kontrowersji wokół Evansa.

Transfer Evansa do Oldham zostanie potwierdzony w czwartek, według doniesień mediów ustalenia obejmują dwu i pół letni kontrakt, przy zarobkach 2 500 funtów na tydzień.

Ponad 60 000 osób podpisało petycję wzywającą Oldham by nie podpisać umowy, jednak działacze i politycy wyrazili sprzeciw wobec niej sprzeciw.

Tymczasem przeciw-petycja wzywająca by dać piłkarzowi drugą szansę przyciągnęła ponad 2 000 podpisów, a niektórzy sponsorzy również potwierdzili, że powinien otrzymać drugą szansę. 

Evans został skazany w kwietniu 2012 roku na pięć lat pozbawienia wolności za zgwałcenie kobiety w Rhyl w Północnej Walii i został zwolniony z więzienia w październiku po odbyciu połowy wyroku.

źródło: www.sportindustry.biz

Powrót do archiwum