ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Połowę drogi zrobił, kto zaczął.

Horacy

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Footgolf

Footgolf

Agencja ABK Sport jest pionierem i liderem w promocji polskiego sportu, a w szczególności golfa w ramach portalu www.polishgolf.pl. Pierwsze pole golfowe w Polsce powstało w Rajszewie, koło Warszawy, w 1991 roku i od tej pory liczba golfistów stale powiększa się, jednak w dość umiarkowany sposób. W 2014 roku oscyluje ona w granicach 3 000 - 5 000 osób aktywnie grających w golfa.

Naprzeciw potrzebom wychodzi FootGolf, prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin sportu. Nowa dyscyplina, która bez wątpienia pozwoli na duży i szybki rozwój golfa w Polsce, zbudowanie pozytywnego wizerunku piłki nożnej oraz co najważniejsze zwiększenie ilości osób odwiedzających pola golfowe, a tym samym zwiększenie przychodów właścicieli pól golfowych.

FootGolf jest sportem kierowanym przede wszystkim do miłośników aktywności i ruchu na wolnym powietrzu, również w gronie przyjaciół i rodziny. Ze względu na unikalny charakter nie wymaga dużych umiejętności gry w piłkę nożną ani golfa, stanowiąc bardziej formę dobrej zabawy ze znajomymi, niż profesjonalnej rywalizacji.

Natomiast FootGolf w wymiarze sportowym to międzynarodowa federacja FIFG, zrzeszająca kilkadziesiąt lig i rozgrywek krajowych oraz profesjonalne turnieje i ligi międzynarodowe. Dla tych, którzy uwielbiają rywalizację, planujemy w sezonie 2014 organizację od kilku do kilkunastu turniejów FootGolf na polach golfowych w Polsce zainteresowanych współpracą.

Kolejne kroki obejmują utworzenie Polskiego Związku FootGolf, organizację profesjonalnych rozgrywek FooGolf League, w tym opracowanie zasad i regulaminu bazującego na regulaminie międzynarodowym, uczestnictwo w rozgrywkach międzynarodowych oraz dużo, dużo więcej aktywności rozwijących tą dyscypline w naszym kraju. 

Więcej o footgolfiwe na stronie www.footgolf.abksport.pl

Powrót do archiwum