ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Footgolf

Footgolf

Agencja ABK Sport jest pionierem i liderem w promocji polskiego sportu, a w szczególności golfa w ramach portalu www.polishgolf.pl. Pierwsze pole golfowe w Polsce powstało w Rajszewie, koło Warszawy, w 1991 roku i od tej pory liczba golfistów stale powiększa się, jednak w dość umiarkowany sposób. W 2014 roku oscyluje ona w granicach 3 000 - 5 000 osób aktywnie grających w golfa.

Naprzeciw potrzebom wychodzi FootGolf, prawdziwa rewolucja w połączeniu dwóch najbardziej popularnych na świecie dyscyplin sportu. Nowa dyscyplina, która bez wątpienia pozwoli na duży i szybki rozwój golfa w Polsce, zbudowanie pozytywnego wizerunku piłki nożnej oraz co najważniejsze zwiększenie ilości osób odwiedzających pola golfowe, a tym samym zwiększenie przychodów właścicieli pól golfowych.

FootGolf jest sportem kierowanym przede wszystkim do miłośników aktywności i ruchu na wolnym powietrzu, również w gronie przyjaciół i rodziny. Ze względu na unikalny charakter nie wymaga dużych umiejętności gry w piłkę nożną ani golfa, stanowiąc bardziej formę dobrej zabawy ze znajomymi, niż profesjonalnej rywalizacji.

Natomiast FootGolf w wymiarze sportowym to międzynarodowa federacja FIFG, zrzeszająca kilkadziesiąt lig i rozgrywek krajowych oraz profesjonalne turnieje i ligi międzynarodowe. Dla tych, którzy uwielbiają rywalizację, planujemy w sezonie 2014 organizację od kilku do kilkunastu turniejów FootGolf na polach golfowych w Polsce zainteresowanych współpracą.

Kolejne kroki obejmują utworzenie Polskiego Związku FootGolf, organizację profesjonalnych rozgrywek FooGolf League, w tym opracowanie zasad i regulaminu bazującego na regulaminie międzynarodowym, uczestnictwo w rozgrywkach międzynarodowych oraz dużo, dużo więcej aktywności rozwijących tą dyscypline w naszym kraju. 

Więcej o footgolfiwe na stronie www.footgolf.abksport.pl

Powrót do archiwum