FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Reebok: Pain is temporary

Reebok: Pain is temporary

Reebok, który również włączał się w prowadzony przez ABK program Women's Run, postanowił przyjrzeć się, jak duże jest zaangażowanie fanów jego marki. Pod hasłem "Pain is temporary" (ból jest tymczasowy) poszukuje fanek i fanów fitnessu, osób które wytatuują sobie największe logo Reebok w tymczasowo otwieranym na tę okazję salonie tatuażu w Sztokholmie, które to osoby wynagrodzi finansowo. Więcej szczegółów na stronie: reebokforever.com.

Powrót do archiwum