FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Aktualności
Jim Parsons w wywiadzie dla Adweek

Jim Parsons w wywiadzie dla Adweek

Jim Parsons, bohater serialu "The Bing Bang Theory" ("Teoria wielkiego podrywu"), za którą to rolę otrzymał czterokrotnie nagrodę Emmy oraz Złoty Glob, udzielił wywiadu dla Adweek. Możemy przeczytać między innymi o jego występach na scenie w przerwie od telewizji, odniesionym sukcesie, zespole Aspergera u Sheldona Coopera oraz pracy nad serialem. Cały wywiad w wersji angielskiej dostępny jest na stronie Adweek.

Powrót do archiwum