ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Gdy już dostaniemy się na sam szczyt, upewnijmy się, że rynek o tym wie

Jack Trout

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Klub Dyrektorów Marketingu

Idea i cel

Klub Dyrektorów Marketingu (KDM) został utworzony na bazie szerokiego zainteresowania konkursem reklamy Idea Awards, który jako jedyny nagradza marketerów za ich wkład w rozwój reklamy.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu, budowanie wartości firmy, współpraca z profesjonalnymi organizacjami, edukacji, wymiana doświadczeń w profesjonalnym gronie, organizacja spotkań i konferencji branżowych, szkoleń. Wszystko w nawiązaniu do pierwszego w Polsce konkursu reklamy "Idea Awards" (istniejącego od 1991 roku) oraz portalu Idea Marketing, który w założeniach będzie spełniał płaszczyznę komunikacji ludzi marketingu oraz miejsce wymiany ich doświadczeń zawodowych.

Klubowicze to członkowie Kapituły i Jury konkursu Idea Awards, zrzeszającego od wielu lat czołowych przedstawicieli polskiego rynku reklamy.

Regularne spotkania członków klubu mają na celu wymianę doświadczeń jak również nakreślenie kolejnych działań KDM w ciągle zmieniającej się dziedzinie gospodarki.

Jedną z wielu działalności Klubu są cykliczne spotkania w celu wymiany doświadczeń oraz poszerzenia znajomości w grupie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych. Spotkania prowadzone przez specjalistów z branży oraz kluczowych członków Klubu przekazują praktyczną wiedzę, którą dotąd dzielono się tylko na najbardziej ekskluzywnych szkoleniach i zamkniętych sesjach coachingowych.

Spotkania mają formułę paneli dyskusyjnych, podczas których każdy z uczestników może zabrać głos i podzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Za wsparcie komunikacji marketingowej KDM odpowiada agencja ABK Grupa.


Członkowie

Klub został stworzony na bazie konkursu Idea Awards, specjalnie dla członków Kapituły i Jury konkursu Idea Awards. Klub tworzą osoby zajmujące kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności marketingowej.

Klub obecnie skupia niemal 100 profesjonalistów z obszaru marketingu i zarządzania. To grono się powiększa, ponieważ Klub jest formacją otwartą i zapraszani są do niego przedstawiciele marketingu działający we wszystkich sektorach.

Członkowie Klubu nie wypełniają formularzy, nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych. Każdy wnosi do Klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.


Jak dołączyć

Nowi członkowie są zapraszani przez organizatora, agencję ABK Grupa. Zaproszenia do Klubu wysyłane są do wyselekcjonowanej grupy osób zarządzających działami Marketingu i PR w wiodących polskich i międzynarodowych firmach. Członkowie, założyciele KDM zapraszają również osoby, które ich zdaniem mogą wnieść znaczący wkład w rozwój Klubu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grona KDM i udziałem w spotkaniach KDM zapraszamy do kontaktu:
ABK Grupa
Ilona Fijałek
Lider Projektu
ilona.fijalek@abkgrupa.pl
Tel. 22 401 22 16-18


Kalendarz

Aktualne informacje dotyczące spotkań znajdują się na oficjalnej stronie: www.kdm.abkgrupa.pl.


Organizator

ABK Grupa - agencja komunikacji marketingowej


Partnerzy

ABK Sport
Hotel Mercure
Muzeum Techniki w Warszawie