FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Lepsza od Internetu byłaby tylko telepatia

Michael Dell

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Klub Dyrektorów Marketingu

Idea i cel

Klub Dyrektorów Marketingu (KDM) został utworzony na bazie szerokiego zainteresowania konkursem reklamy Idea Awards, który jako jedyny nagradza marketerów za ich wkład w rozwój reklamy.

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu, budowanie wartości firmy, współpraca z profesjonalnymi organizacjami, edukacji, wymiana doświadczeń w profesjonalnym gronie, organizacja spotkań i konferencji branżowych, szkoleń. Wszystko w nawiązaniu do pierwszego w Polsce konkursu reklamy "Idea Awards" (istniejącego od 1991 roku) oraz portalu Idea Marketing, który w założeniach będzie spełniał płaszczyznę komunikacji ludzi marketingu oraz miejsce wymiany ich doświadczeń zawodowych.

Klubowicze to członkowie Kapituły i Jury konkursu Idea Awards, zrzeszającego od wielu lat czołowych przedstawicieli polskiego rynku reklamy.

Regularne spotkania członków klubu mają na celu wymianę doświadczeń jak również nakreślenie kolejnych działań KDM w ciągle zmieniającej się dziedzinie gospodarki.

Jedną z wielu działalności Klubu są cykliczne spotkania w celu wymiany doświadczeń oraz poszerzenia znajomości w grupie osób o tych samych zainteresowaniach zawodowych. Spotkania prowadzone przez specjalistów z branży oraz kluczowych członków Klubu przekazują praktyczną wiedzę, którą dotąd dzielono się tylko na najbardziej ekskluzywnych szkoleniach i zamkniętych sesjach coachingowych.

Spotkania mają formułę paneli dyskusyjnych, podczas których każdy z uczestników może zabrać głos i podzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Za wsparcie komunikacji marketingowej KDM odpowiada agencja ABK Grupa.


Członkowie

Klub został stworzony na bazie konkursu Idea Awards, specjalnie dla członków Kapituły i Jury konkursu Idea Awards. Klub tworzą osoby zajmujące kluczowe stanowiska Dyrektorów Marketingu, Komunikacji Marketingowej, PR, Eventów i innych związanych z całokształtem działalności marketingowej.

Klub obecnie skupia niemal 100 profesjonalistów z obszaru marketingu i zarządzania. To grono się powiększa, ponieważ Klub jest formacją otwartą i zapraszani są do niego przedstawiciele marketingu działający we wszystkich sektorach.

Członkowie Klubu nie wypełniają formularzy, nie ponoszą opłat członkowskich, nie mają obowiązków statutowych. Każdy wnosi do Klubu swoją wiedzę i doświadczenia, którym jest gotów podzielić się z innymi.


Jak dołączyć

Nowi członkowie są zapraszani przez organizatora, agencję ABK Grupa. Zaproszenia do Klubu wysyłane są do wyselekcjonowanej grupy osób zarządzających działami Marketingu i PR w wiodących polskich i międzynarodowych firmach. Członkowie, założyciele KDM zapraszają również osoby, które ich zdaniem mogą wnieść znaczący wkład w rozwój Klubu.

Osoby zainteresowane dołączeniem do grona KDM i udziałem w spotkaniach KDM zapraszamy do kontaktu:
ABK Grupa
Ilona Fijałek
Lider Projektu
ilona.fijalek@abkgrupa.pl
Tel. 22 401 22 16-18


Kalendarz

Aktualne informacje dotyczące spotkań znajdują się na oficjalnej stronie: www.kdm.abkgrupa.pl.


Organizator

ABK Grupa - agencja komunikacji marketingowej


Partnerzy

ABK Sport
Hotel Mercure
Muzeum Techniki w Warszawie