FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Mark Twain

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

radio pl

Polskie Radio

Jedynka, Dwójka, Trójka, BIS, Polskie Radio dla zagranicy, których celem jest tworzenie i rozpowszechnianie ogólnokrajowych i regionalnych programów radiowych.

www.polskieradio.pl

 

Alex

Najwyższe radio w Polsce. Najstarsza rozgłosnia komercyjna w kraju, gra od 10 marca 1990 roku. Jedyna folkowa stacja w Polsce.

www.radioalex.pl

 

Radio HIT

Radio HIT jest rozgłośnią o charakterze lokalnym, stara się jednak rozszerzyć swoją działalność dla potrzeb całego regionu.

www.radiohit.q4.pl

 

Radio Zielona Góra

Audycje Pociag do hollywood, Druga zmiana, Wóżka na 97,1 FM, Wszystko co chielibyscie wiedzieć o sporcie..., Świat według dzieci, Lody na patyku, Strefa 97,1 fm, Jestem z Zielonej Góry.

www.rzg.pl