FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Kampania dotarcia do sektora Premium

ABK Grupa to agencja komunikacji marketingowej. Od 1991 roku tworzymy strategie oraz kompleksowo realizujemy kampanie komunikacji marketingowej obejmujące wszystkie lub wybrane działania, m.in. z zakresu ATL, BTL, PR, media relations, social media, identyfikacji wizualnej, przygotowania stron www, CSR.

 Oferujemy również niestandardowe i skuteczne działania promocyjne na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie dotarcia do określonych grup docelowych, w tym do grupy klientów Premium. Działania te obejmują m.in.:

  • regularny mailing do posiadanej przez nas bazy osobistych i bezpośrednich kontaktów,
  • partnerstwo w comiesięcznych eventach,
  • reklama, m.in. na portalu www.ideamarketing.abkgrupa.pl, www.polishgolf.pl, www.womenslife.abkgrupa.pl, www.womensrun.pl,
  • prezentacja produktów / usług,
  • kampania w mediach,
  • inne do uzgodnienia.

Pełne informacje o usługach agencji oraz przykładowe realizacje znajdują się na stronie www.abkgrupa.pl.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów współpracy dotarcia do grupy klientów z sektora premium: ABK kontakt.