ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Skręćmy w lewo, gdy konkurencja idzie w prawo

Clyde Fessler

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska

Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska,
Dyrektor biura marketingu Telewizji Polsat

 

Od 2013 roku szefowa departamentu komunikacji marketingowej Polkomtela, wróciła do Telewizji Polsat. Ponownie obejmując funkcję kierowniczą w strukturach spółki.

 

Z Polsatem związana jest niemal od początku swojej kariery. Najpierw, w latach 90. była prezenterką stacji, a potem przez wiele lat jej rzecznikiem prasowym. W 2007 roku została dyrektorem pionu strategii i komunikacji Polsatu, a potem szefem pionu marketingu.

 

W lutym 2013 roku odeszła do Polkomtela, operatora sieci Plus, by pracować tam w roli szefowej departamentu komunikacji marketingowej.

 

Teraz, po niemal roku pracy w Polkomtelu wraca do Polsatu i znów będzie odpowiadać za działania związane z marketingiem.