ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Wczorajsze dane na temat oczekiwań i doświadczeń klientów to jedynie historia. Dzisiejsze wiadomości na temat oczekiwań i doświadczeń klientów to jutrzejsze zyski

J. Robinson

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Mariusz Nycz

Mariusz Nycz

 

Mariusz Nycz
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Volvo Auto Polska


Swoją karierę w Volvo Auto Polska rozpoczął w 2002 roku jako Communication Manager. Na tym stanowisku odpowiedzialny był za tworzenie kampanii marketingowych firmy, projektów wizerunkowych - Volvo Ocean Race, Volvo Masters Amateur oraz wsparcie marketingowe sieci sprzedaży.

 

Mariusz Nycz ukończył w 2008 r. Harvard Business School. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania - Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W latach 1997-2002 pracował m.in. jako Group Product Manager i Communication Manager w Alima-Gerber S.A. 

 

Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. W wolnym czasie gra w tenisa i uprawia windsurfing oraz narciarstwo.