FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Gnuśność poniewiera tysiące ludzi, praca nie zabija nikogo.

Józef Ignacy Kraszewski

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Mariusz Nycz

Mariusz Nycz

 

Mariusz Nycz
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Volvo Auto Polska


Swoją karierę w Volvo Auto Polska rozpoczął w 2002 roku jako Communication Manager. Na tym stanowisku odpowiedzialny był za tworzenie kampanii marketingowych firmy, projektów wizerunkowych - Volvo Ocean Race, Volvo Masters Amateur oraz wsparcie marketingowe sieci sprzedaży.

 

Mariusz Nycz ukończył w 2008 r. Harvard Business School. Jest również absolwentem Wydziału Zarządzania - Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W latach 1997-2002 pracował m.in. jako Group Product Manager i Communication Manager w Alima-Gerber S.A. 

 

Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. W wolnym czasie gra w tenisa i uprawia windsurfing oraz narciarstwo.