ABK

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki

Paul Zulehner

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Marta Życińska

Marta Życińska

 

Marta Życińska
Dyrektor biura marketingu, Grupa PZU


Z Grupą PZU związana od ponad 5 lat najpierw jako dyrektor ds. komunikacji marketingowej, a od ponad 2 lat jako dyrektor marketingu. Poprowadziła jeden z ostatnich projektów strategicznych firmy, jakim było odświeżenie marki i logo.

 

Wcześniej związana z PTK Centertel, gdzie przez 6 lat najpierw budowała markę Idea dla Firm a następnie brała udział w rebrandingu na Orange a później kierowała komunikacją masową tej marki. Jeszcze wcześniej związana z sektorem FMCG.

 

Absolwentka Brock University w Kanadzie na kierunku Marketing. Dodatkowo ukończyła Filologię Angielską w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, co bezpośrednio wiążę się z jej hobby czyli językiem angielskim.