FootGolf Polska

Idea Awards 

The Champ Awards
Klub Dyrektorów Marketingu

 

KDM to nieformalna organizacja skupiająca decydentów w zakresie marketingu. Klub ma na celu promowanie wysokich standardów i profesjonalizmu polskiego marketingu oraz wymianę doświadczeń w profesjonalnym gronie.

 

czytaj więcej >>>

Jury Idea Awards

Członkami Jury konkursu IDEA AWARDS są uznane postacie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim. Do zasiadania w Jury zapraszane są osoby mające kwalifikacje oraz znajomość tematu do oceny prac.

 

Członkowie Jury >>>

Marvipol
Polishgolf.pl
Women's Run
FootGolf Poland
ABK Grupa
ABKAgencja komunikacji marketingowej
www.abkgrupa.pl
Cytat

Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej.

Sam Walton

Zapisz się do newslettera
Chcesz otrzymywać newsletter?

Marta Życińska

Marta Życińska

 

Marta Życińska
Dyrektor biura marketingu, Grupa PZU


Z Grupą PZU związana od ponad 5 lat najpierw jako dyrektor ds. komunikacji marketingowej, a od ponad 2 lat jako dyrektor marketingu. Poprowadziła jeden z ostatnich projektów strategicznych firmy, jakim było odświeżenie marki i logo.

 

Wcześniej związana z PTK Centertel, gdzie przez 6 lat najpierw budowała markę Idea dla Firm a następnie brała udział w rebrandingu na Orange a później kierowała komunikacją masową tej marki. Jeszcze wcześniej związana z sektorem FMCG.

 

Absolwentka Brock University w Kanadzie na kierunku Marketing. Dodatkowo ukończyła Filologię Angielską w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, co bezpośrednio wiążę się z jej hobby czyli językiem angielskim.